De Galazaak
avond- en feestjurken
b l o e m e n d a l s e s t r a a t 9, 3 8 11 E P a m e r s f o o r t
o r t h e n s t r a a t 1 1 - 1 3, 5 2 1 1 S V d e n b o s c h
Dinsdag 21 februari i.v.m. de carnaval gesloten.
Voor onze klanten uit België en het zuiden van Nederland is er nu onze gala winkel in Den Bosch met een enorme keuze aan cocktailjurken, galajurken, galaschoentjes, galatasjes en sieraden. Door eigen import uit Engeland, Amerika, Parijs en Duitsland hebben wij een unieke collectie avondjurken voor ieder budget en elke vrouw, ook voor de vollere vrouw. Onze klanten komen uit Eindhoven, Tilburg, Breda, Rotterdam, Oss en omstreken om bij ons een coctailjurk of galajurk te kopen.
De Galazaak Den Bosch is makkelijk bereikbaar vanaf het station. Wanneer u vanuit het station rechtdoor naar de stad loopt tot u niet verder kunt is rechts de Markt verderop en wij zitten links, 50 meter de Orthenstraat in, net achter de paaltjes die het voetgangersgebied markeren. Wij zitten in de Orthenstraat nummer 11-13, enkele minuten lopen vanaf de Grote Markt. Parkeren doet u het best in de Arena of bij het station. Wij zien u graag terug in onze nieuwe winkel, waar ons kersverse team vol enthousiasme klaar staat om u te adviseren. Net als in Amersfoort kunt u ook hier zonder afspraak en geheel vrijblijvend komen snuffelen en passen. Ook voor school gala's hebben wij een leuke collectie!
LET OP!Goedkope smokings.Nu ex-verhuur smokings te koop in Den Bosch voor slechts 60,00 euro!! Zolang de voorraad strekt!